Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Києві відкриється Представництво Реєстру завданих Україні збитків

  • 134
У Києві відкриється Представництво Реєстру завданих Україні збитків

Уже на початку 2024 року у Києві відкриється Представництво Реєстру збитків, завданих Україні, куди з відповідними заявами зможуть звертатися українці.

Про це заявила Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Буріч.

Як зазначила заступниця керівника фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук, яка бере участь у засіданні Бюро ПАРЄ у Парижі, цей реєстр започаткували на саміті лідерів країн-членів Ради Європи у травні цього року, а головний офіс вже запрацював у Гаазі.

«Протягом наступних двох місяців запрацює Рада, яка визначить механізм подання громадянами заяв. На початку 2024 року чекаємо відкриття офісу в Україні. Важливо, що в центрі уваги будуть люди, які постраждали. Але також держава зможе подати заявки на компенсацію за збитки, які рф завдала екології, культурній спадщині, інфраструктурі», – повідомила вона.

За словами Євгенії Кравчук, важливо запустити практично наступний крок – міжнародну компенсаційну комісію і знайти юридичний шлях отримання компенсаційних коштів від країни-агресора.

«Будемо продовжувати активну роботу як з міжнародними організаціями, так і з окремими країнами, аби Реєстр дійсно був всеосяжним та ефективним. Наша мета – щоб усі постраждалі отримали справедливу компенсацію», – підсумувала представниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy