Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Києві відбувся з’їзд «Зе!Молодіжки»

  • 11500
У Києві відбувся з’їзд «Зе!Молодіжки»

Народні депутати від фракції «Слуга Народу» долучилися до з’їзду обласних лідерів «Зе!Молодіжки» і обговорили плани на 2022 рік.

«За рік ми налагодили потужну комунікацію з представниками в усіх регіонах. Протягом року молодь реалізовувала класні, цікаві проєкти і кожний у своїй області просував наші ідеї та принципи. На цей рік маємо амбітний план розширити коло прихильників до 10 тис., ініціювати близько 2 тис. заходів та провести масштабний «Зе!Кемп», приурочений міжнародному Дню молоді», – розповів політичний лідер «Зе!Молодіжки», народний депутат Олександр Санченко.

Обласні лідери відвідали захід з учасниками своїх команд, які займатимуться розвитком проєктної діяльності «Зе!Молодіжки» в регіонах. Молодь планує втілити нові проєкти та перезавантажити молодіжну політику в Україні.

На з’їзді обговорили плани на наступний рік за різними напрямками діяльності – проєктною, медійною, міжнародною, а також про роботу з прихильниками.

Також лідери поділилися досвідом та розповіли про успішні кейси про залучення народних депутатів до ініціатив «Зе!Молодіжки» і розказали, як розбудовувати спільноти у громадах, вести проєктну діяльність та створювати якісний контент.

«Я долучився до «Зе!Молодіжки» політичним лідером Чернігівської області, тому що розумію, наскільки важливо чути молодь та спілкуватися напряму. Саме активні учасники можуть поділитися баченням того чи іншого питання зі свого боку. Буду радий бачити більше колег серед політичних лідерів у 2022 році», – розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу» Сергій Гривко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy