Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Києві підписали спільну Декларацію про невизнання анексії Криму Росією

  • 9522
У Києві підписали спільну Декларацію про невизнання анексії Криму Росією

Представники 46 делегацій-учасників міжнародної «Кримської платформи» підписали спільну Декларацію про невизнання анексії Криму Росією та запровадження додаткових санкцій у разі подальшої агресії.

«Уперше на міжнародному рівні Росію визнано державою-окупантом і, відповідно до норм міжнародного гуманітарного права, вона має негайно припинити порушення прав людини на тимчасово окупованому півострові Крим та забезпечити вже зараз безперешкодний доступ до Криму для міжнародних гуманітарних і правозахисних організацій», – заявив Президент Володимир Зеленський.

Він подякував усім учасникам першого саміту «Кримської платформи».

«Це щонайменше 46 доказів того, що наш світ не перейшов у формат «кожен – сам за себе». Що він і надалі об’єднуватиметься проти несправедливості, що він був, є й буде на боці України – тобто на боці правди, на боці принципів міжнародного права. Це важливо не тільки для нас, а й для всіх кримчан, які з кожним роком дедалі більше розуміють, що їх обманули, використали і що вони потрібні Росії як склад для зберігання зброї», – сказав глава держави.

Також він повідомив, що у кожній країні буде визначено відповідального високопосадовця для подальшої співпраці з новоствореним офісом «Кримської платформи».

«Хочу наголосити: декларація відкрита для приєднання інших держав, інших міжнародних організацій. Я впевнений, дуже багато з них приєднаються до нас уже незабаром. Дякую, що сьогодні ви разом з українцями, що ви сьогодні – разом з Україною. Ми ніколи про це не забудемо. Ми віримо в наш спільний успіх», – резюмував Президент.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy