Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У квітні українці зможуть подавати заяви до Міжнародного реєстру збитків

  • 61
У квітні українці зможуть подавати заяви до Міжнародного реєстру збитків

Мешканці України, які постраждали від російської агресії, зможуть вимагати компенсації за будь-які збитки через вторгнення рф. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Леонов.

«Завдання цього реєстру – сформувати базу даних усіх збитків, витрат та шкоди через російську агресію, які зазнала не лише наша держава, але й будь-яка фізична чи юридична особа на території України», – зазначив Леонов.

Він додав, що йдеться про всі види збитків, які завдала рф під час війни в Україні. Тобто не лише матеріальні, а й збитки здоров’ю. Вся акумульована в реєстрі інформація надалі буде підставою для отримання рішень по сумі компенсації.

«В цьому реєстрі буде кілька керівних органів. Перший в щоденному режимі буде збирати заяви на компенсацію, другий – прийматиме рішення про включення цих вимог до реєстру. Далі працюватиме компенсаційна комісія», – пояснив парламентар.

За його словами, процес отримання компенсації не буде швидким, але якщо заява вже потрапила до реєстру, рішення про компенсацію точно буде невідворотне.

«В квітні реєстр збитків відкриється для фізичних осіб, які втратили житло. Саме ця категорія громадян України зможе першою отримати можливість подати заяву на компенсацію», – зазначив Леонов.

Він наголосив, що поява цього реєстру і робота з ним – це результат роботи спеціальної робочої групи під керівництвом керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, яку своїм указом створив Президент Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy