Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Кривому Розі відкрили Донецький обласний офіс партії «Слуга Народу»

  • 955
У Кривому Розі відкрили Донецький обласний офіс партії «Слуга Народу»

У Кривому Розі за адресою вул. Свято-Миколаївська, 29 відкрили Донецький обласний офіс партії «Слуга Народу». Там зможуть отримати допомогу мешканці Донеччини, що евакуювалися на Дніпропетровщину.

Про це повідомив голова Донецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Владлен Недклюдов.

«Цей офіс є тимчасовим і відкритий для того, аби мешканці Донеччини, що евакуювались, могли звернутись до нас за допомогою: юридичною, консультаційною, організаційною. Звісно, ми хотіли б продовжувати роботу на Донеччині, як це й було до останнього часу. Але це важко в умовах постійної небезпеки та обстрілів зі сторони ворога. Проте я вірю, що вже зовсім скоро ми повернемось у обласний офіс у Краматорську та працюватимемо, як і раніше», – розповів він.

Очільниця «Слуги Народу» Олена Шуляк додає, що партія не перестає працювати і тримає зв’язок із українцями з тимчасово окупованих територій і територій, де ведуться активні бойові дії.

«На Дніпропетровщині зареєстровано понад 130 тисяч переселенців із Донецької області. Багато наших депутатів продовжують працювати тут і підтримують українців, яким довелося евакуюватися через війну. Тепер цю допомогу можна буде отримати централізовано ще й у офісі партії», – наголосила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy