Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Кропивницькому відбувся Форум регіональних лідерів Кіровоградщини

  • 323
У Кропивницькому відбувся Форум регіональних лідерів Кіровоградщини

Розвиток громад, роль жінок та молоді у політиці, міжнародне співробітництво та досвід розв’язання регіональних проблем – ці та інші питання обговорювали учасники Форуму регіональних лідерів Кіровоградщини.

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк зазначила, що Кіровоградщина одна з перших почала  розробляти програму комплексного відновлення, і закликала місцеву владу на рівні кожної громади долучитися до цього процесу.

«До 2027 року напряму наші громади отримають близько 1 млрд євро на різні проєкти, пов’язані з відновленням. Дуже важливо, щоб громади вже сьогодні мали якісне планування, мали розуміння, як та чи інша громада буде далі розвиватися», – пояснила очільниця партії.

За словами голови Кіровоградської обласної ради від «Слуги Народу» Юрія Дрозда, на обласному рівні завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, в якому фракція «Слуга Народу» є одною з найбільших, вдається розв’язувати основні проблеми у сфері освіти, охорони здоров’я та в аграрному секторі.

«Фермер сьогодні надає робочі місця, платить податки, допомагає нашим Збройним Силам. І ми намагаємося розв’язати проблеми, які у них з’являються. Зокрема це стосується виробництва, логістики, залучення інвестицій», – зауважив Дрозд.

Один з успішних прикладів міжнародного співробітництва навів очільник Кіровоградської обласної організації партії «Слуга Народу», заступник міського голови Кропивницького Михайло Бєжан.

«Зокрема, міжнародні партнери передали Кропивницькому комунальну техніку вартістю 300 тис. євро. Також німецька сторона допомогла облаштувати укриття в одному з дитячих садочків міста», – сказав він.

Про досвід пошуку внутрішніх ресурсів у громаді та ефективного управління розповів голова Долинської громади від «Слуги Народу» Євгеній Звіздовський. Він запевнив, що навіть маленька громада спроможна залучати кошти та активно розвиватися попри війну та складні економічні умови.

«Загальна сума інвестицій в енергетичну галузь в нашій громаді складає 6 мільярдів гривень. А загальний бюджет інвестицій за три роки з тими планами, які вже реалізуються, це 10 мільярдів гривень», – навів приклад Звіздовський.

Член Ради Громадських обʼєднань національних спільнот України, депутат Кропивницької міської ради від «Слуги Народу» Тігран Хачатрян наголосив, що Україна об’єднує представників багатьох національностей та культур, і ці люди під час війни показують приклад, як можна об’єднати зусилля та працювати на перемогу. Зокрема в Кіровоградській області працює Центр розвитку національних культур «Єдина родина».

«В нього входять представники багатьох діаспор: польської, болгарської, німецької, ромської, грецької, єврейської, вірменської. «Єдина родина» має свій колорит і показує всій Україні, як потрібно працювати в єдності», – сказав Хачатрян.

Крім того, під час Форуму обговорювали залученість жінок до політичних процесів, а також питання безбар’єрності.

«Зараз в нашому русі ЗеЖінки я ставлю дуже великий акцент на підтримку жінок, які бачать себе в політиці в подальшому. Ми організовуємо багато заходів, навчань, в тому числі відправляємо на навчання за кордон. Особисто навчалася в Європейській жіночій академії лідерства, де познайомилася з багатьма політичними лідерами та лідерками», – сказала депутатка Кропивницької міської ради від «Слуги Народу», лідерка руху ЗеЖінки Кіровоградщини Анна Зарічна.

Про величезний потенціал молоді у розвитку громад та про успішно реалізовані проєкти розповіла лідерка руху «ЗеМолодіжки Кіровоградщини», членкиня Молодіжної ради Кіровоградщини Олеся Козяк.

За її словами, у Кіровоградській області створено 37 молодіжних рад, які  співпрацюють з місцевими органами влади, ініціюють та реалізовують різноманітні проєкти.

«Ініціативи – це лише перший крок. Наше завдання – перетворити ці ініціативи на стійкі, системні зміни», – підсумувала Козяк.

Учасники Форуму поділилися досвідом розв’язання нагальних проблем, а також баченням шляхів, які наближають нашу допомогу.

«Разом ми напрацьовуємо ті рішення, які є ефективними в цей час. Сьогодні Україна переживає найскладніші часи за всю історію. І кожен день ми маємо думати, що сьогодні можемо зробити для нашої Перемоги. Вона потрібна кожному з нас, і кожен з нас на своєму рівні її наближає», – підсумував народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Дануца.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy