Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У європейській партії АLDE переконані, Україна воює та захищає демократію й свободу всієї Європи

  • 327
У європейській партії АLDE переконані, Україна воює та захищає демократію й свободу всієї Європи

Представники європейської партії ALDE, ліберальних організацій і депутати різних країн на чолі зі співпрезидентом ALDE та депутатом Європарламенту Ілханом Кючюком відвідали Україну на запрошення партії «Слуга Народу».

У межах візиту учасники делегації зустрілись з першим заступником голови ВРУ, омбудсменом, представниками Міноборони та МЗС. Відвідали один із молодіжних волонтерських центрів, а також Гостомель та Ірпінь.

«Ми обговорили питання необхідності створення міжнародного трибуналу для розслідування злочинів рф, захисту прав людей та важливості їх повернення до України. Друзі з ALDE зазначили, що розуміють та наголошують у Європі, що Україна воює та захищає демократію й свободу, не лише власної країни, а і всієї Європи та світу. Також наголосили, що ALDE віддані підтримці України у цій боротьбі, зокрема боротьбі на шляху до ЄС та готові всебічно допомагати», – розповів депутат Київської міської ради Юрій Федоренко.

Також, представники делегації взяли участь у обговоренні політичної реформи в Україні, змін до Закону про політичні партії в контексті руху України до ЄС. У ALDE зазначили, що це важливий крок, надали свої зауваження та пропозиції, а також зазначили, що готові допомагати експертно та ділитись досвідом реформ у власних країнах.

Нагадаємо, у червні партія «Слуга Народу» стала повноправним членом політичної європейської родини ALDE.

ALDE – європейська партія, що включає ліберальні і ліберально-демократичні партії, які в основному діють у країнах ЄС. Це фактично конфедерація політичних партій європейських країн. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy