Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Гадячі відбувся круглий стіл з актуальних питань соціального захисту сімей військовослужбовців в умовах воєнного стану

  • 152
У Гадячі відбувся круглий стіл з актуальних питань соціального захисту сімей військовослужбовців в умовах воєнного стану

Днями народний депутат України, голова обласної організації політичної партії «Слуга Народу» в Полтавській області Олексій Устенко спільно з секретарем обласної організації партії Валентиною Різник, представником Уповноваженого ВРУ з прав людини в регіоні Владиславом Носенко та експерткою з надання правової допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей Наталією Шмарко провели круглий стіл для сімей військовослужбовців.

Під час заходу з родинами безвісти зниклих, полонених та загиблих Захисників і Захисниць обговорили проблеми комунікації з відповідальними структурами та вчасного отримання від них інформації; особливості алгоритму подачі заявки на отримання витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин; отримання одноразової грошової допомоги та інші поширені проблемні питання, з якими стикаються родини військовослужбовців.

На всі ці питання учасники круглого столу надали присутнім необхідні роз’яснення, щодо викликів, з якими їм довелося зіштовхнутися.

«Особисті зустрічі допомагають краще зрозуміти проблему та знайти найбільш ефективний шлях її вирішення. Наше завдання допомогти сімʼям військовослужбовців та самим Захисникам і Захисницям. Адже вони боронять нашу країну ціною власного життя. І ми маємо зробити все, щоб повернути їх додому», – наголосив Олексій Устенко під час круглого столу.
 
Нагадаємо, родичі військовослужбовців можуть звернутися за юридичною допомогою до офісів нашої партійної організації або до представників партії у громадах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy