Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У фракції «Слуга Народу» працюють над розвитком ветеранського підприємництва

  • 160
У фракції «Слуга Народу» працюють над розвитком ветеранського підприємництва

У парламенті напрацьовують законодавчі передумови для стимулювання розвитку бізнесу ветеранів. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Тарас Тарасенко.

«Наразі є дві програми, які запущені як Міністерства економіки України, так і Українського ветеранського фонду. Вони надають кредити ветеранам під дуже маленькі відсотки для того, щоб вони могли або засновувати нові бізнеси, або розвивати бізнеси, який вже існував до повномасштабного вторгнення», – нагадав парламентар.

Водночас він зауважив, що ветерани потребують більшої підтримки. Саме таку всебічну підтримку передбачає законопроєкт № 10258 про ветеранське підприємництво, ініціатором якого є Тарасенко.

«Ми створили законопроект, який ще більше розширяє межі гарантій і створює умови розвитку саме ветеранського підприємництва. Ми фіксуємо, що ветерани зможуть створювати свої підприємства і користуватись гарантіями держави», – зазначив парламентар.

Зокрема йдеться про те, щоб спростити для ветеранів державні гарантії по кредитах, спростити отримання кредитів, забезпечити ефективне страхування.

«Також ми передбачаємо, що буде створена єдина інформаційна платформа для того, щоб всі ветерани володіли знаннями з розвитку власного бізнесу і могли навчатися на ній власному бізнесу», – сказав ініціатор законопроєкту.

Він додав, що держава має інвестувати в ветеранів.

«Ветеран – це та категорія, яка може створювати новий продукт в Україні. Зокрема продукт, який захищає побратимів на фронті. Ми маємо це стимулювати», – підсумував Тарасенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy