Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Дрогобичі налагодили поставки гуманітарної допомоги з-за кордону

  • 6389
У Дрогобичі налагодили поставки гуманітарної допомоги з-за кордону

Доставку вантажів у гуманітарні штаби, медичні заклади та в зони бойових дій щодня організовує депутатка Дрогобицької міської ради від «Слуги Народу» Марта Солотило. Вона налагодила співпрацю з українськими та іноземними благодійниками, які допомагають продуктами, одягом, ліками, важливими медикаментами.

«Одразу на початку війни десятки благодійників з Італії запропонували свою допомогу. Ми щодня отримуємо речі першої необхідності, засоби гігієни, продукти тривалого зберігання, чимало потрібних медикаментів і важливих речей для військовослужбовців. Усю допомогу відвозимо тим, хто потребує: на передову, в школи та ліцеї, де зараз облаштували житло для переселенців, у заклади, які готують їжу для вимушених переселенців із зон бойових дій. Щиро вдячні усім благодійникам за допомогу! Разом ми переможемо», – розповіла Марта Слотило.

Депутатка запрошує усіх небайдужих долучатися до важливої справи, адже роботи для волонтерів завжди достатньо: розвозити допомогу, розвантажувати автівки, які прибувають із-за кордону, сортувати речі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy