Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Чернівцях провели концерт для переселенців

  • 6448
У Чернівцях провели концерт для переселенців

У Чернівецькій обласній філармонії провели концерт «Музика проти війни» для переселенців, які зараз проживають на Буковині.

Акцію ініціювали народні депутати від «Слуги Народу» Олена Лис, Олексій Красов, Юлія Гришина та Тетяна Скрипка спільно із заступником начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Іриною Ісопенко.

«Кажуть, коли гримлять гармати, – музи мовчать. Але не в цей час. Музика здатна об’єднувати людей, підтримувати моральний дух народу, об’єднувати наші серця та вселяти надію на перемогу», – зазначила голова Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олена Лис.

За словами народної депутатки Юлії Гришиної, це перший концерт, який організовано, але планується ще багато заходів.

Водночас її колега Тетяна Скрипка зауважила, що ми об’єднані спільною метою – захистити народ України, об’єднатися заради перемоги, допомагати один одному та зберегти нашу країну!

«Сьогодні Чернівці стали домівкою для тих, хто раніше тут не був. Але їм судилося потрапити у цю залу, вийти на цю сцену і об’єднатися задля перемоги», – сказала заступник начальника Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy