Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У березні Україна отримає транші, які дозволять дочекатися допомоги від США

  • 117
У березні Україна отримає транші, які дозволять дочекатися допомоги від США

Поки фінансова допомога від США не затверджена, міжнародні партнери нададуть Україні необхідну фінансову допомогу. Про це повідомила депутатка від фракції «Слуга Народу», голова комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«У нас немає зараз прямої бюджетної допомоги від Сполучених Штатів та іншої допомоги, але вже наприкінці березня ми отримуємо декілька траншів від партнерів», – сказала Підласа.

За її словами, перший квартал з фінансової точки зору став для України одним із найскладніших від початку повномасштабного вторгнення. Втім країна пройшла його стабільно і зараз очікує допомогу від інших міжнародних структур.

«У березні це 4,5 млрд євро від Європейського Союзу і ще додаткові 1,5 млрд євро у квітні. Крім цього, очікуємо $1,5 млрд від Світового банку та $880 млн від Міжнародного валютного фонду. Нарешті, уряд Канади також планує надати нам пряму бюджетну підтримку розміром 2 млрд канадських доларів», – повідомила очільниця бюджетного комітету.

Вона наголосила, що це допоможе країні пройти наступний квартал, навіть якщо допомоги від США не буде або вона буде проголосована через кілька місяців.

«Але наразі ми не розглядаємо такий варіант, тому що всі дипломатичні зусилля спрямовані на те, щоб законопроєкт, який проголосують у США, містив цю допомогу», – підсумувала Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy