Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У 2024 році буде збільшено фінансування системи реабілітації – Михайло Радуцький

  • 309
У 2024 році буде збільшено фінансування системи реабілітації – Михайло Радуцький

В Україні триває робота над підвищенням якості лікування поранених. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Через повномасштабну війну кількість пацієнтів, яким потрібна якісна медична та реабілітаційна допомога, збільшується. Щоб підвищити якість лікування поранених та їхнього повернення до повноцінного життя, в Програмі медичних гарантій на цей рік передбачені зміни», – розповів Радуцький.

Він пояснив, що раніше існував єдиний тариф на реабілітаційні послуги – 19,7 тис. грн за двотижневий цикл. Але пацієнти з важкими травмами потребують більше часу на відновлення, тому з 2024 року починають діяти підвищувальні коефіцієнти.

За словами Радуцького, у Програмі медичних гарантій 2024 року реабілітація розділена на 4 рівні складності.

✅ Найважчі випадки – пацієнти з двома діагнозами, із травмами головного та спинного мозку, травмами внутрішніх органів. В такому випадку діє коефіцієнт 2,1. За кожен цикл лікування заклад отримуватиме 41,5 тис. грн.

✅ Пацієнт з одним діагнозом, зокрема множинні ампутації, травми спинного та головного мозку. Коефіцієнт у цьому випадку складає 1,6, оплата – понад 31,6 тис. грн.

✅ Діагнози з обмеженнями функціонування. Це пацієнти з широким переліком діагнозів, які передбачають помірне обмеження функціонування. Кожен цикл лікування – майже 20 тис. грн.

✅ Пацієнти з незначними обмеженнями функціонування – поранені, які не підпадають під інші категорії. За кожен цикл реабілітації – 15,8 тис. грн.

«Підвищувальні коефіцієнти дозволять гідно оплачувати фахівцям з реабілітації їхню роботу та стимулювати медиків надавати більш якісні послуги», – підсумував Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy