Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У 2021 році «Укравтодор» планує оновити 4500 км шляхів і реформувати систему перевірки якості доріг

  • 2135
У 2021 році «Укравтодор» планує оновити 4500 км шляхів і реформувати систему перевірки якості доріг

Оновити 4500 км шляхів та реформувати систему перевірки якості доріг – такі плани в «Укравтодору» на поточний рік.

Про це заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«У 2021 році ми плануємо оновити 4500 кілометрів доріг. Якщо говорити про результати, які отримаємо за підсумками двох років, то це буде вже 37% основної мережі в нормальному стані. Загальна наша мета – відновлення 24 000 км основної мережі доріг, і поступово ми оновимо територіальні дороги. Якщо говорити про пріоритети, то ми рухаємося за маршрутним принципом. Обираємо якусь пропорцію між областями. Якщо є траса М-03, ми хочемо зробити її в усіх областях. Цього року ми завершили трасу до Полтави, продовжимо рухатися до міста Харків. Далі за Харковом у нас все зроблено, залишилося пару ділянок у Донецькій області. Тобто маршрутний принцип – це найголовніше для нас. Але пріоритети наступні: міжнародні, територіальні та регіональні дороги», – розповів він.
Серед ключових об’єктів – завершення траси М-31.

Також розпочато реформу системи перевірки якості доріг.

«Кожен третій кілометр нашого будівництва отримав незалежний технагляд. Можу точно сказати, що здебільшого цей досвід був позитивний. Технагляд працює цілодобово, 7 днів на тиждень, у тій кількості людей, яка необхідна для дослідження проб металу та бетону. Я бачу щотижневі звіти і розумію, що раніше таку роботу не проводили», – зауважив Олександр Кубраков.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy