Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У 1,5 рази більше грошей на ДФРР і 2 млрд грн з тютюнового акцизу громадам – ВР ухвалила закон

  • 7452
У 1,5 рази більше грошей на ДФРР і 2 млрд грн з тютюнового акцизу громадам – ВР ухвалила закон

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт №5719 про зміну механізму зарахування акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів до бюджетів громад. Це принесе місцевим бюджетам додаткових 2 млрд грн. Законопроєкт також передбачає збільшення фінансування Державного фонду регіонального розвитку у 1,5 рази.

Про це повідомив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін.

«Акциз із роздрібного продажу тютюнових виробів надходитиме безпосередньо за місцем продажу в кожній громаді: казначейство зараховуватиме його до відповідних місцевих бюджетів. Після ухвалення закону надходження до місцевих бюджетів можуть зрости на 2 млрд грн», – пояснив він.

Крім того, законопроєкт підвищує відсоток фінансування Державного фонду регіонального розвитку з 1% до 1,5% від державного бюджету, додав Віталій Безгін.

«ДФРР – це дієвий інструмент для підтримки регіонів з боку держави, яким активно користуються громади. Торік показник використання ними коштів ДФРР був рекордним за всю історію України. Збільшення фінансування ДФРР у 1,5 рази забезпечить економічний розвиток та інвестицій у регіони», – наголосив народний депутат.

Також передбачається, що 30% коштів ДФРР будуть спрямовувати на проєкти державного рівня, а решта 70% йтимуть у регіони.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy