Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тижневий дайджест ЗеМолодіжки

  • 230
Тижневий дайджест ЗеМолодіжки

Обласні лідери та прихильники ЗеМолодіжки з різних куточків України зустрілися разом офлайн, команда Києва відвідала Бахмут, Херсонщина доєдналася до допомоги лікарям, а молодь Закарпаття взяла участь у акції «Подаруй дітям свято». Детальніше — у дайджесті.

Обласні лідери та прихильники ЗеМолодіжки взяли участь у просвітницькому заході про фандрайзинг

В процесі навчання від NDI, учасники обмінялися досвідом реалізованих проектів та побудували плани на майбутнє. Всі ці ініціативи спрямовують зусилля спільноти на наближення нашої перемоги.

ЗеМолодіжка Києва долучилася до гуманітарної місії в Бахмуті

Команда ЗеМолодіжки Києва долучилася до гуманітарної поїздки на фронт. Спільними зусиллями з народним депутатом Святославом Юрашом, допомогли військовим та місцевим жителям Запорізької, Донецької області у м.Бахмут та м.Оріхове.  

Понад 5 тонн гуманітарної допомоги та речей першої необхідності отримали військові та всі, хто цього потребував у деокупованих містах.

Команда ЗеМолодіжки Херсонщини допомагає лікарям

Благодійний фонд «Support Kherson», на чолі з обласним лідером Нісаром Ахмадом, продовжує працювати. Прихильники Херсонщини допомогли доставити 20 тонну фуру з продуктовими наборами та 85 термочашок для лікарів.

ЗеМолодіжка Закарпаття долучилася до акції «Подаруй дітям свято»

На Тячівщині відбулася благодійна акція “Подаруй дітям свято”, до якої долучилася і лідерка ЗеМолодіжки району Іванна Ухаль. Завдяки небайдужим прихильникам, активній молоді та благодійному фонду «Брайстон», який ініціював проєкт, вдалося зібрати подарунки для 150 діток.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy