Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Цифровізація, прозорість, зручність: Михайло Радуцький підбив попередні підсумки реформи МСЕК

  • 86
Цифровізація, прозорість, зручність: Михайло Радуцький підбив попередні підсумки реформи МСЕК

Працюють понад 1,4 тис. експертних команд, до складу яких входить більше 6,6 тисяч фахівців. Оцінювання повсякденного функціонування людини проводять у 294 закладах охорони здоров’я. Понад 90 тисяч людей уже отримали рішення експертних команд.

Такі попередні підсумки роботи нової системи оцінювання повсякденного функціонування, яка запрацювала з початку року замість МСЕК, підбив народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Минулого року Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає ліквідацію старих, корумпованих МСЕК. З 1 січня 2025 року замість них почали працювати експертні комісії, що проводять оцінювання повсякденного функціонування особи відповідно до критеріїв Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я», – нагадав парламентар.

Одним з важливих досягнень реформи, зазначив він, є цифровізація, яка дозволяє мінімізувати корупційні ризики.

«Наразі рішення щодо статусу інвалідності ухвалюють експертні команди практикуючих лікарів у закладах охорони здоров’я, а всі документи оформлюються в електронній системі – прозоро та зручно. Цифровізація дозволила уникнути корупційних скандалів», – акцентував Радуцький.

Ще одним досягненням нової системи оцінювання повсякденного функціонування він назвав зручність для пацієнта, адже більше не треба носити десятки документів, чекати в чергах під кабінетами.

«Переважна більшість людей, зокрема військових, задоволені новою системою оцінювання функціонування. Позитивні відгуки підтверджують: нам вдалося запустити систему, яка працює ефективно та зручно для пацієнта», – резюмував Михайло Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy