Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Цифровізація будівництва: Виробники будматеріалів зможуть самостійно подавати інформацію про свою продукцію в е-системі

  • 327
Цифровізація будівництва: Виробники будматеріалів зможуть самостійно подавати інформацію про свою продукцію в е-системі

Відтепер в Єдиній державній електронній системі будівництва (ЄДЕССБ) доступний кабінет виробника будматеріалів, де можна буде самостійно внести види своєї продукції і зазначити їхні характеристики: стійкість, безпека, екологічність тощо.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу», голова Комітету з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Ми продовжуємо цифровізацію будівництва. Це важливий крок на шляху до «промислового безвізу». Для громадян це можливість в одному місці отримати доступ до даних про якість та показники будматеріалів, які можуть використовуватись в межах програми єВідновлення», – зауважила вона.

Олена Шуляк додала, що в е-системі виробники можуть вказувати параметри своєї продукції: показники зносостійкості, екологічності, клас енергоефективності, безпекові параметри тощо. Уся інформація, зібрана в електронному кабінеті, допоможе розуміти якісні характеристики будівельної продукції, яку виготовляють в Україні, а також посилить контроль громадськості за ринком будівельних матеріалів.

У разі необхідності орган державного ринкового нагляду (Державна інспекція архітектури та містобудування України) перевіряє задекларовані показники та характеристики будівельної продукції.

Голова партії зазначила, нові можливості в е-кабінеті для виробників будматеріалів дозволить засвідчити відповідність їх продукції європейським вимогам. Відтак, люди будуть знати, хто на ринку створює якісно, і в рамках єВідновлення чи будівництві нових проєктів, будуть на це орієнтуватися, уникаючи низькопробної продукції.

Всі деталі про е-кабінет можна знайти тут: https://t.me/budprod

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy