Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Цифрові паспорти прирівняють до паперових

  • 4532
Цифрові паспорти прирівняють до паперових

Цифрові паспорти можна буде використовувати нарівні з паперовими. Верховна Рада в першому читанні ухвалила відповідний законопроєкт №4355. Він дає визначення термінів е-паспорт, е-паспорт для виїзду за кордон.

«Україна є першою у світі державою, яка затвердила цифровий паспорт, зараз ним у мобільному застосунку «Дія» користуються 5 мільйонів українців. Ухвалення цього законопроєкту значно полегшить життя громадянам і дасть старт масштабній цифровізації бізнесу та держави», – розповів голова Комітету з питань цифрової трансформації, депутат від фракції «Слуга Народу» Михайло Крячко.

Електронний паспорт є абсолютно безпечним, адже на етапі його перевірки відбувається онлайн-запит демографічного реєстру, наголосив депутат. Копія електронного паспорта надається в один клік за згодою власника, і також є набагато безпечнішою, ніж звичайна паперова.

Раніше використання е-паспортів в мобільному застосунку «Дія» регулювалося Постановою Кабінету міністрів. Ухвалення законопроєкту дозволить українцям безперешкодно користуватися електронними паспортами в Україні та для виїзду за кордон, а також підвищить статус використання е-паспортів на юридичному рівні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy