Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Цифрова трансформація має торкнутися митниці, податкової та соціальної сфери – Олена Шуляк

  • 10007
Цифрова трансформація має торкнутися митниці, податкової та соціальної сфери – Олена Шуляк

У 2019 у сфері будівництва запровадили єдину електронну систему, що забезпечила максимальну відкритість та прозорість будівельної галузі та запустила реформу будівництва. Надалі цифрова трансформація має торкнутися й інших сфер: митниці, податкової, соціальної сфери.

Про це під час виступу на Diia Summit сказала очільниця партії «Слуга Народу», ініціаторка закону про єдину електронну систему в містобудуванні Олена Шуляк

«У 2019 році я була авторкою одного з найсміливіших цифрових законів – про запровадження єдиної електронної системи у сфері будівництва. Саме ця система забезпечила максимальну відкритість та прозорість будівельної галузі і по суті запустила реформу будівництва, результати якої нині є найбільш вдалим прикладом цифрових змін в Україні. Ми маємо повторити цей успішний досвід комплексної цифрової трансформації і в інших сферах – на митниці, в податковій, в соціальній сфері тощо. Впевнена, що на наступному Дія.Саміті ми презентуємо результати цих нових цифрових реформ», – заявила Олена Шуляк. 

Вона додала, що у сфері будівництва вперше реалізували унікальний кейс –  надання повністю автоматичних послуг, коли рішення ухвалює не чиновник, а система на підставі прозорого та зрозумілого алгоритму й перевірки відповідних даних в інших реєстрах.

«Торік так почали працювати електронні послуги для категорії об’єктів СС1, а сьогодні ми запустили автоматичний дозвіл на будівництво. А це означає, що одна з найкорупційніших послуг в історії України нарешті йде в минуле», – зазначила лідерка партії.

За словами Олени Шуляк, цей унікальний досвід вже повторили для відкриття бізнесу – відтепер ФОПи з’являються автоматично, просто при реєстрації місця проживання.

Вона також анонсувала, що депутати спільно з урядом працюють над запровадженням унікальної програми «єПідприємець», що дозволить українському бізнесу отримувати увесь комплекс послуг, ліцензій та дозволів у кілька кліків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy