Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Цьогоріч зростуть інвестиції у соціальну сферу – Олексій Чернишов

  • 1211
Цьогоріч зростуть інвестиції у соціальну сферу – Олексій Чернишов

Уряд вже залучив 340 млн євро інвестицій від Європейського інвестиційного банку на 200 інфраструктурних проєктів у 9 регіонах країни. Про це заявив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Сьогодні вже 9 млн українців отримали доступ до відновлених об’єктів спортивної інфраструктури. Давайте не забувати про 2 280 км збудованих доріг, про які ми говорили нещодавно. А також про будівництво опорних лікарень. Зараз ми говоримо про 210 приймальних відділень, які оснащені згідно зі світовими стандартами та матимуть професійне технічне обладнання», – розповів міністр.

За його словами, збільшення інвестицій у соціальну сферу в межах програми «Велике будівництво» вже дає свій ефект – майже 16 тис. нових місць у школах та 9,6 тис. у дитячих садочках.

Також він наголосив, що плани на 2020 рік повністю реалізовані, незважаючи на економічну кризу, спричинену пандемією коронавірусу. А продовження програми у 2021-му створить додаткові робочі місця та стимулює подальший економічний розвиток регіонів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy