Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Цьогоріч ЗНО та ДПА для випускників можуть скасувати – пропозиція МОН і Комітету освіти

  • 8342
Цьогоріч ЗНО та ДПА для випускників можуть скасувати – пропозиція МОН і Комітету освіти

Міністерство освіти і науки, парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій, освітянська та батьківська спільноти пропонують цьогоріч скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг.

Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

«Це непростий крок. Але дуже необхідний в умовах війни, яку розв’язала Росія проти України. Остаточне рішення має затвердити Верховна Рада. Згодом ми запропонуємо альтернативний критерій вступу до вишів», – додала депутатка.

За словами очільника МОН Сергія Шкарлета, відміна ЗНО сьогодні необхідна для збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні, навіть у такий скрутний для нашої країни та суспільства час.

«Наше головне завдання знизити рівень будь-яких стресів для дітей. Вони проживають непростий період сьогодні, і ми маємо докласти всіх зусиль, щоб цей період хоча б якось пом’якшити», – наголосив міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy