Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Цьогоріч максимально вдосконалимо систему закупівлі ліків – Михайло Радуцький

  • 8445
Цьогоріч максимально вдосконалимо систему закупівлі ліків – Михайло Радуцький

Профільний парламентський комітет та Міністерство охорони здоров’я мають єдине бачення розв’язання проблемних питань у сфері закупівлі лікарських засобів. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Вперше за багато років ми нарешті не чуємо скарг від пацієнтських організацій на забезпечення медичних закладів препаратами. Наше спільне завдання на 2022 рік – максимально вдосконалити систему закупівлі та мінімізувати втрати», – сказав депутат.

За його словами, для цього треба посилити роль ДП «Медичні закупівлі», що вже забезпечує рекордну економію і в межах пілотного проєкту почало проводити закупівлі не лише для МОЗ, а й безпосередньо для медичних закладів.

«У міжнародних закупівельних організацій, з якими співпрацює Україна, наразі залишились лише два напрями – вакцини та препарати для пацієнтів, яким провели трансплантацію. Підтримую колег у тому, що нам потрібно передавати ДП “Медичні закупівлі” все, що вони можуть закуповувати на вигідніших умовах, ніж наші міжнародні партнери», – заявив Радуцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy