Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ТСК розслідуватиме законність використання коштів, призначених для дітей з особливими освітніми потребами

  • 22797
  • 1
ТСК розслідуватиме законність використання коштів, призначених для дітей з особливими освітніми потребами

Верховна Рада підтримала створення ТСК з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час деінституціалізації. Комісія з’ясовуватиме законність використання коштів, призначених для дітей з особливими освітніми потребами.

Відповідний проєкт постанови №5006 підтримали 352 народні депутати.

«Я ініціюю створення ТСК, яка встановить причини та факти порушення прав дітей, з’ясуємо ефективність діяльності міністерств, вивчимо стан законодавства, проведемо аудит проєктів, ініціюємо питання притягнення винних до відповідальності», – наголосив народний депутат від «Слуги Народу» Павло Сушко з трибуни парламенту.

Він пояснив, що четвертий рік триває реформа деінституціалізації, на яку Україна отримала позику від Світового банку 300 млн дол. та на яку було виділено державні субвенції. Реформа була спрямована на інтереси дитини, щоб змінити її життя на краще. Натомість замість реформування дитячих будинків, розвитку соціальних послуг та інклюзії масово знищуються спеціальні школи для дітей з важкими нозологіями.

«У результаті малі дитячі будинки не створені, будинки дитини не трансформовані у центри медичної реабілітації та паліативної допомоги. Не розвинуте усиновлення, опіка, не створено достатньої кількості патронатних та прийомних сімей. Соціальні послуги та інклюзія розвиваються повільно. Настав час з’ясувати, нам потрібна видимість реформи та освоєння грошей? Чи треба все ж таки її проводити так, як це відбувалось у всьому світі? Для цієї мети я ініціював утворення ТСК», – наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Світлана
Світлана
3 роки тому

Працюю в спеціальній школі – інтернаті більше 30 років. З усією відповідальністю запевняю, що тим діточкам, що потрапили туди, ніде краще не буде

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy