Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ТСК по «Укрзалізниці»: зустріч із профспілками та звернення до правоохоронців

  • 12033
ТСК по «Укрзалізниці»: зустріч із профспілками та звернення до правоохоронців

ТСК з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» під час засідання 18 березня заслухала профспілку залізничників та вирішила запросити на наступне засідання комісії керівників правоохоронних органів.

Про це зявила очільниця ТСК, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина.

«На порядку денному була, зокрема, зустріч із профспілками залізничників для заслуховування проблемних питань трудового колективу «Укрзалізниці». Трудовий колектив у розпачі, через два тижні планується великий страйк із зупиненням всіх видів перевезень. З усіма цими матеріалами комісія вже працює», – розповіла голова ТСК.

Під час засідання також обговорили стан виконання запитів ТСК, скерованих до правоохоронних органів України. Зважаючи на незадовільну динаміку отримання інформації від правоохоронців, члени ТСК вирішили запросити на наступне засідання керівників Офісу Генпрокурора, Державного бюро розслідувань, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та Національного антикорупційного бюро.

«Мета нашої ТСК – дослідити «внесок» кожного керівника «УЗ», Наглядової ради та можливих контрагентів у доведення «Укрзалізниці» до критичного стану. ТСК буде досліджувати операційну, інвестиційну та фінансову діяльність «Укрзалізниці» в період з 2015 року, оскільки саме з того часу спостерігається стрімке погіршення стану», – наголосила Юлія Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy