Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ТСК по Укрзалізниці розбиратиметься з порушенням трудового законодавства на підприємстві

  • 8890
ТСК по Укрзалізниці розбиратиметься з порушенням трудового законодавства на підприємстві

ТСК з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» розбиратиметься з порушенням трудового законодавства на підприємстві.

Про це зазначила голова ТСК, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина за підсумками засідання, де сьогодні міністр інфраструктури, члени Наглядової ради АТ «УЗ» розповіли про реальний стан справ у компанії.

«Особливу увагу зараз необхідно приділити виробничим, фінансовим показникам, кадровій політиці на підприємстві, ситуації з інфраструктурою та соціальною напруженістю в колективах (про що свідчить акція протесту біля Кабміну 17.02.2021)», – сказала вона.

Так, розповіла Юлія Гришина, до неї та до членів комісії надійшли чисельні звернення як окремих працівників, так і колективів УЗ про грубе порушення трудового законодавства, розтрати, привласнення та нецільове використання коштів та активів підприємства.

«Усе це відбувається на тлі колосального падіння всіх виробничих та фінансових показників УЗ, соціальної напруженості в колективах, тривалого чотириденного робочого тижня, невдоволення непропорційно високими зарплатами окремої категорії топменеджерів, в тому числі і членів Наглядової ради», – пояснила голова ТСК.

До того ж нещодавно Держаудитслужба провела ревізію фінансово-господарської діяльності УЗ та її 24-х філій за період з 01 січня 2018 по 30 вересня 2019. У результаті – зафіксовано порушення фінансової дисципліни, порушення у сфері проведення публічних закупівель та недоліки у діяльності на суму майже 12 млрд грн.

«Ми просто зобов’язані перевірити стан Укрзалізниці, забезпечити притягнення винних осіб до відповідальності та гарантувати ефективне використання коштів наших платників податків, а також належну якість залізничних послуг, адже не дарма депутати Верховної Ради більшістю голосів проголосували за створення ТСК», – підсумувала вона.

Окрім того, члени комісії звертатимуться до Наглядової ради підприємтсва, прем’єр-міністра України та міністра інфраструктури з проханням розглянути питання компетенції правління УЗ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy