Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ТСК по «Укрзалізниці» проведе розслідування діяльності наглядової ради та правління «УЗ»

  • 9568
ТСК по «Укрзалізниці» проведе розслідування діяльності наглядової ради та правління «УЗ»

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради по «Укрзалізниці» вирішила провести детальне розслідування діяльності наглядової ради та правління компанії і винести відповідне рішення Президенту, прем’єр-міністру та міністру інфраструктури за результатами розслідування.

Про це повідомила голова ТСК, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина, підбиваючи підсумки засідання комісії 8 квітня.

«За попередньою оцінкою членів ТСК, дохід «Укрзалізниці» від вантажоперевезення на 2021 рік штучно завищений на 18,6%, або на 13,4 млрд грн. Також штучно завищуються доходи від пасажирських перевезень на тлі їхнього падіння. Члени ТСК розцінюють фінансовий план «Укрзалізниці» на 2021 рік як фікцію, не реальну до виконання. Вирішено провести детальне розслідування діяльності наглядової ради та правління «Укрзалізниці» і за результатом розслідування винести відповідне рішення Президенту, прем’єр-міністру та міністру інфраструктури», – сказала Юлія Гришина.

На засіданні ТСК також розглянули питання провалу підготовки відомчих лікарень «Укрзалізниці» до приймання пацієнтів з Covid-19. Як пояснив в.о. голови правління компанії Іван Юрик, управління внутрішньої безпеки до березня цього року блокувало філії «Центру охорони здоров’я» проведення необхідних закупівель. Причини вже з’ясовують в межах службового розслідування.

Члени ТСК доручили правоохоронцям притягнути до відповідальності причетних до ненадання людям гарантованої медичної допомоги в цих лікарнях при належному державному фінансуванні.

Крім того, на засіданні ТСК також заслухали доповідь керівництва «Укрзалізниці» про причини сходження потяга Київ-Запоріжжя 29 березня. Службове розслідування за фактом інциденту ще триває, проте вже зараз причиною вбачається людський фактор.

«Наприкінці цього розслідування ми повинні побачити всю вертикаль і притягнути до відповідальності винних осіб, а не демонстрацію крайнього з-поміж простих працівників із зарплатою в 5 тисяч гривень. Члени ТСК також доручили правоохоронним органам надати правову оцінку діям усіх причетних до інциденту, включаючи керівництво регіональної філії», – наголосила Юлія Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy