Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ТСК із розслідування порушень прав дітей створила робочі групи та спрямувала запити до правоохоронців

  • 10445
ТСК із розслідування порушень прав дітей створила робочі групи та спрямувала запити до правоохоронців

Тимчасова слідча комісія з’ясовує, на що витратили 300 млн доларів позики Світового банку, які були виділені на програму соціальної підтримки населення.

«Прошу вас, щоб ви активніше брали участь у робочих групах. Ви вже працюєте самостійно під керівництвом голови робочої групи. Ми маємо плідно попрацювати, в нас дуже чутливі питання», – звернувся до колег очільник ТСК, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» Павло Сушко.

Він зазначив, що коло завдань комісії доволі широке, тому кожний напрям буде закріплений за окремою робочою групою.

Зокрема, вже сформована група з розслідування законності використання коштів у межах проєкту модернізації системи соціальної підтримки населення, група зі з’ясування випадків порушення прав дітей та їхніх батьків під час децентралізації, група із виявлення систематичних випадків порушення прав дитини на усиновлення.

Перші сім звернень, які вже надійшли до ТСК, розподілили між робочими групами.

«Хочу нагадати, що запити стосовно використання коштів вже пішли до ДБР та інших правоохоронних органів», – наголосив Сушко.

Члени комісії домовилися, що запросять до роботи ТСК правоохоронців, експертів та представників обласних держадміністрацій.

Комісія збиратиметься не менше ніж двічі на місяць, наступне засідання заплановане на 18 березня з трансляцією на сторінці https://www.facebook.com/sushko.pavlo/

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy