Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Центри екстреної медицини отримають обладнання на 1 млрд грн - Михайло Радуцький

  • 834
Центри екстреної медицини отримають обладнання на 1 млрд грн - Михайло Радуцький

Уряд ухвалив рішення закупити медичне обладнання для центрів екстреної медицини. Про це повідомив народний депутат від фракції “Слуга Народу”, голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

“Загальна вартість обладнання складає понад 1 млрд грн. Медичні апарати вже закуплені та протягом місяця будуть поставлені у лікарні для надання невідкладної та екстреної медичної допомоги”, – заявив Радуцький.

За його словами, закупівлю обладнання профінансували за рахунок двох джерел: коштів Світового банку та державного бюджету.

Зокрема гроші Світового банку витратили на придбання анестезійних апаратів, моніторів пацієнта, мобільних апаратів ультразвукової діагностики, рентгенапаратів та іншого необхідного обладнання.

“Друге додаткове джерело фінансування – державний бюджет. Уряд збільшив видатки на систему охорони здоров’я на 200 млн грн. Ці кошти також спрямовані на закупівлю медичних апаратів для центрів екстреної медичної допомоги”, – сказав голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy