Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Триває збір доказової бази для покарання рф за екологічні злочини в Україні – Олена Криворучкіна

  • 507
Триває збір доказової бази для покарання рф за екологічні злочини в Україні – Олена Криворучкіна

Україна закликала міжнародну екологічну спільноту об’єднати зусилля для фіксації еко-злочинів рф на території України.

Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна під час виступу на регіональному семінарі, який у ці дні проходить в Брюсселі в рамках програми ЄС «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment).

«Багато міжнародних інституцій і організацій наразі дистанційно займаються фіксацією екологічних злочинів, скоєних росією в Україні. Тому я вважаю, що нам необхідно об’єднати свої зусилля, створити єдиний інформаційний простір, якій сформував би доказову базу для компенсації росією заподіяних збитків та притягнення її до відповідальності, – заявила Криворучкіна.

Також вона розповіла про значні напрацювання, створені фахівцями і експертами Оперативного штабу з фіксації еко-злочинів рф, головним координатором якого вона є.

За словами Криворучкіної, українські еко-експерти стали носіями унікального досвіду роботи. Адже масштабів шкоди, яку завдає країна-терорист навколишньому природньому середовищу України внаслідок бойових дій, світ не бачив з часів Другої Світової війни.

«Ми завжди готові ділитися нашими напрацюваннями з іноземними колегами, хоча й сподіваюсь, що жодній країні в світі не доведеться на практиці використовувати наш досвід. У XXI сторіччі не має бути війни, а кожен, хто розпочинає їх, має бути притягнутий до відповідальності», – наголосила народна депутатка.

Нагадаємо, за даними Оперативного штабу при Держекоінспекції, збитки довкіллю України внаслідок дії рф сягають понад 1,4 трлн грн. і ця сума збільшується з кожним днем війни.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy