Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Три молодіжних проєкти Зе!Кемпу отримають підтримку від «Слуги Народу»

  • 6825
Три молодіжних проєкти Зе!Кемпу отримають підтримку від «Слуги Народу»

Три молодіжних проєкти, над якими працювали учасники Зе!Кемпу, отримають підтримку в реалізації від партії «Слуга Народу»: проєкт загальнонаціональних онлайн-виборів учнівського та студентського самоврядування «Молоді демократи», допомога у працевлаштуванні різних вікових груп «Джобс», комплекси для відпочинку водіїв біля автомагістралей «Зе!Лопата».

Проєкти-переможці отримають допомогу в реалізації, а їхніх авторів запросять до центрального офісу партії «Слуга Народу» в Києві, а також влаштують зустрічі із представниками профільних міністерств і депутатами профільних комітетів.

Про це під час нагородження переможців розповів очільник партії Олександр Корнієнко. Втім, наголосив він, партія намагатиметься підтримати всі представлені Зе!Молодіжкою проєкти.

«Ми порадилися з секретаріатом партії та вирішили, що будемо шукати можливість допомогти реалізувати всі проєкти, які були представлені під час Зе!Кемпу. Плануємо зробити реєстр молодіжних проєктів і невеличкий офіс взаємодії з молодіжними проєктами. Допомога може бути різною: десь є можливість медіапідтримки, десь – необхідно познайомити і допомогти в комунікації з професіоналами», – сказав Олександр Корнієнко.

За його словами, замість одного переможця визначено трьох з ініціативи партії «Слуга Народу» та Президента Володимира Зеленського.

За підсумками глядацького голосування та оцінок журі переміг проєкт «Молоді демократи». Він дасть можливість проводити загальнонаціональні онлайн-вибори учнівського та студентського самоврядування демократичним шляхом в один день.

Школярі та студенти мають розуміти свою важливість і усвідомлювати той факт, що вони мають право голосу і можуть бути залученими до процесу прийняття рішень. Проєкт стане пілотним майданчиком для реальних доступних виборів у майбутньому, вважає команда «Молодих демократів».

Друге місце з невеликим відривом посів проєкт «Джобс». Це універсальна допомога у працевлаштуванні вікових груп 18+ та 45+ на базі інфраструктури «Зе».

«Проєкт спрямований на те, щоб молодіжка вибудовувала комунікацію між місцевим бізнесом і тими, хто шукає роботу. Таким чином вони допомагатимуть вирішити проблему безробіття. Комунікація буде відбуватися через гугл-форми, телеграм-бот чи повноцінний веб-додаток, залежно від громади», – пояснюють концепцію автори Джобса.

Спеціальну премію отримав проєкт, що стосується Великого будівництва, під назвою «Зе!Лопата». Він передбачає створення спеціальних зон для відпочинку водіїв біля автомагістралей. Водіям хочуть пропонувати послуги кемпу, мініготелю, дитячого майданчика, паркінгу для легкових і вантажних авто, Wi-Fi, зарядку для електромобілів, кімнати матері та дитини й інші зручності.

«Проєкт виник з метою зменшення кількості ДТП на дорогах. Адже причиною 25% з них є втома водіїв. Ми рекомендуємо розташовувати такі комплекси на відставні кожні 40-100 км», – розповів лідер Зе!Молодіжки Закарпаття Віталій Монич.

Голова Зе!Молодіжки Олександр Санченко наголосив, що «Слуга Народу» — перша політична сила, яка створює таку платформу можливостей для свідомої молоді.

«Наше ком‘юніті розуміє, що зміни в країні починаються з кожного з нас. Прихильники мають багато креативних ідей, а найважливіше те, що ці ідеї можуть бути реалізованими. Вважаю, що саме підтримкою та реалізацією молодіжних ініціатив ми і маємо займатися. Вдячний своїм колегам за активну залученість у роботу. Завдяки депутатам та запрошеним експертам молодь отримала зворотній зв‘язок просто тут і зараз. Це дуже важливо», – прокоментував він проєктну роботу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy