Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Троє голів комітетів Бундестагу відвідали Україну та обговорили посилення санкцій для РФ з українськими нардепами

  • 976
Троє голів комітетів Бундестагу відвідали Україну та обговорили посилення санкцій для РФ з українськими нардепами

Важке озброєння для України, посилення санкційного тиску на Росію, ембарго на російські енергоносії – ці питання українські народні депутати обговорили з німецькими колегами з Бундестагу. Голова комітету з оборони Марі-Агнес Штрак-Циммерманн, комітету закордонних справ Майкл Рот та комітету Європи Антон Хофрейтер прибули до України на запрошення народної депутатки від «Слуги Народу» Галини Янченко.

«Важке озброєння для України, посилення санкційного тиску на Росію, ембарго на російські енергоносії. Це наші головні потреби, які допоможуть Україні протриматись та перемогти у цій війні. Ці питання були ключовими під час нашої зустрічі. А також підтримка Німеччиною якнайшвидшої інтеграції України до ЄС. Спільна скоординована позиція наших міжнародних партнерів матиме у цих питаннях стратегічне значення», – додала Галина Янченко.

За її словами, сьогодні у німецьких політичних колах позиція щодо України ще формується. З одного боку – реальна проукраїнська позиція та діяльність окремих міністрів. Наприклад, днями заявила міністр зовнішніх справ Німеччини Анналена Баербок заявила про те, що Україні потрібна зброя, і ЄС має дати її якнайшвидше.
З іншого боку, є певні вагання та невизначеність серед деяких інших посадовців.

Саме тому подальша співпраця з політиками Німеччини є вкрай важливою, аби ми досягли розуміння та посилення підтримки України від усього парламентського корпусу та уряду Німеччини, наголошує Галина Янченко.

«Ми наполягаємо – не тонути у бюрократії та не втрачати час. Нам потрібна потужна зброя вже зараз, бо кожен день зволікання – це життя українців. Сьогодні ми сплачуємо надто високу ціну за європейську та глобальну безпеку. Отже, і вимагаємо дій», – вважає депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy