Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Третій день Зе!Кемпу від Зе!Молодіжки: ФОТОРЕПОРТАЖ

Третій день Зе!Кемпу від Зе!Молодіжки: ФОТОРЕПОРТАЖ

У Скадовську завершився триденний табір «Зе!Кемп» від Зе!Молодіжки. Презентації проєктів-фіналістів, нагородження переможців кемпу, фінальна вечірка та діджей-сет від Давида Арахамії – про все найцікавіше у фоторепортажі.

Учасники Зе!Кемпу презентують власні проєкти, над якими протягом двох днів працювали в командах разом із модераторами та народними депутатами. Діджиталізація, екологія, економіка, інфраструктура, соціальна сфера та інші пріоритетні для держави напрямки.

Журі – народні депутати, експерти, представники уряду. Вони оцінюють молодіжні проєкти за такими критеріями: можливість реалізації силами Зе!Молодіжки, потенціал для масштабування проєкту, мотиваційна складова для суспільства, комунікаційна стратегія.

До фіналу потрапили 10 проєктів. За результатами оцінок журі та глядацького голосування, що відбувалося в онлайн-режимі, переміг проєкт «Молоді демократи». Це загальнонаціональні онлайн-вибори учнівського та студентського самоврядування демократичним шляхом за один день.

З ініціативи партії «Слуга Народу» та Президента Володимира Зеленського замість одного переможця визначено трьох. Тож підтримку отримає також проєкт «Джобс», який посів друге місце з мінімальним відривом. Це універсальна допомога у працевлаштуванні вікових груп 18+ та 45+ на базі інфраструктури «Зе».

Голова «Слуги Народу» Олександр Корнієнко розповів: проєкти-переможці отримають допомогу в реалізації, а їхніх авторів запросять до центрального офісу партії в Києві і влаштують зустрічі із представниками профільних міністерств та депутатами профільних комітетів.

Спеціальна премія у проєкта «Зе!Лопата», він стосується Великого будівництва та передбачає створення спеціальних зон для відпочинку водіїв біля автомагістралей. Автори проєкту хочуть таким чином зменшити кількість ДТП на дорозі, що відбуваються через втому водіїв.

Голова Зе!Молодіжки Олександр Санченко під час церемонії нагородження переможців: «Слуга Народу» — перша політична сила, яка створює таку платформу можливостей для свідомої молоді».

На фінальній вечірці голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія (DJ David Braun) зіграв діджей-сет для учасників табору «Зе!Кемп».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy