Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Торгово-промислова палата України закликала парламент прийняти №5655 про реформу містобудування

  • 446
Торгово-промислова палата України закликала парламент прийняти №5655 про реформу містобудування

Торгово-промислова палата України, членами якої є 7550 підприємств та організацій, та серед яких понад 60 бізнес-асоціацій України, підтримала ініційований заступницею голови Комітету ВРУ з питань організації держвлади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк законопроєкт №5655 про реформу містобудування.

У відповідному листі-зверненні члени ТППУ зазначили, що законопроєкт №5655 є надзвичайно актуальним, зокрема, зважаючи на нагальну потребу відбудови України у зв’язку із збройною агресією з боку рф.

«Найбільш важливими є такі нововведення у сфері містобудування, як: тотальна цифровізація процедур, підвищення прозорості всіх процесів у сфері містобудування, розподіл функцій містобудівного контролю та містобудівного моніторингу, підвищення відповідальності за порушення умов містобудування. Це, своєю чергою, має суттєво знизити корупційні ризики у сфері містобудівної діяльності та підвищити рівень довіри міжнародних інвесторів до будівельної галузі» – йдеться у листі ТППУ.

Зважаючи на важливість законопроєкту №5655, Торгово-промислова палата України рекомендує Верховній Раді ухвалити його якнайшвидше у другому читанні.

Нагадаємо, раніше законопроект №5655 закликали якнайскоріше прийняти члени Коаліції «Українська Рада Бізнесу», до складу якої входить 104 бізнес-асоціацій різних галузей економіки України, Всеукраїнська Аграрна Рада, а також Ліга страхових організацій України, асоціація «Страховий бізнес», Харківський союз страховиків та Асоціація рієлторів України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy