Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тігран Хачатрян: Національні спільноти України показують приклад єднання заради перемоги

  • 69
Тігран Хачатрян: Національні спільноти України показують приклад єднання заради перемоги

Україна об’єднує в собі представників багатьох національностей та культур, і ці люди під час війни показують приклад, як можна об’єднати зусилля та працювати на перемогу.

Про це заявив на Форумі регіональних лідерів Кіровоградщини Тігран Хачатрян – депутат Кропивницької міської ради від «Слуги Народу», член Ради Громадських обʼєднань національних спільнот України.

Як успішний кейс такого єднання він назвав роботу Центру розвитку національних культур «Єдина родина» в Кіровоградській області.

«В нього входять представники багатьох діаспор: польської, болгарської, німецької, ромської, грецької, єврейської, вірменської. «Єдина родина» має свій колорит і показує всій Україні, як потрібно працювати в єдності», – сказав Тігран Хачатрян.

Він зауважив, що жоден з лідерів національних спільнот Кіровоградщини не залишив регіон у перші дні повномасштабної війни. Учасники «Єдиної родини» створили гуманітарний центр та надали допомогу більше 10 тисячам ВПО.

«Європейські цінності – це рівні можливості. Ми показуємо це своєю роботою. Сьогодні ми не дивимось на національність: ми всі – українці, але різних корінь», – сказав Тігран Хачатрян.

Він також закликав голів громад підтримувати розвиток національних культур, присутніх в їхніх регіонах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy