Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тетяна Скрипка: Українських педагогів вчитимуть, як надавати дітям психологічну допомогу

  • 423
Тетяна Скрипка: Українських педагогів вчитимуть, як надавати дітям психологічну допомогу

Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №8378 про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, який передбачає, що в умовах війни кожен вчитель має володіти інформацією про психологічні травми та техніки допомоги, а також вміти надати учасникам освітнього процесу психологічну підтримку.

«Повномасштабна війна критично впливає на стан психологічного здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Йдеться і про дітей, і про батьків, і про вчителів. Саме тому, підтримуючи програми Першої леді Олени Зеленської в цьому напрямку, ми ініціювали законопроєкт, який стосується впровадження обов’язкового підвищення кваліфікації педагогічних працівників в питанні надання психологічної підтримки», – пояснила ініціатор документа, народна депутатка «Слуги Народу» Тетяна Скрипка.

Вона зауважила, що сьогодні кожен працівник раз на 5 років проходить курси підвищення кваліфікації тривалістю у 150 годин. Ухвалений парламентом законопроєкт встановлює, що не менше 10% від загальної кількості годин обов’язково будуть спрямовані на підвищення кваліфікації у напрямку надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.

«Тобто зі 150 годин не менше 10 годин вчитель повинен використати на підвищення кваліфікації в цьому напрямку. Це вкрай важливо в наших умовах і при тому не потребуватиме додаткових витрат з державного бюджету», – наголосила народна депутатка.

До того ж вона зауважила, що також подала відповідну пропозицію до законопроєкту про дошкільну освіту, щоб запровадити системні та ефективні зміни в роботі психологічної служби закладів освіти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy