Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тероборона, мітинги, допомога фронту та українцям: «Слуга Народу» продовжує працювати під час війни

  • 747
Тероборона, мітинги, допомога фронту та українцям: «Слуга Народу» продовжує працювати під час війни

Партія «Слуга Народу» продовжує працювати під час війни. Політсила перейшла на рейки воєнного часу, призупинила всі види діяльності, окрім допомоги фронту, теробороні, мешканцям прифронтових територій та переселенцям.

Про це в інтерв’ю для РБК-Україна (https://daily.rbc.ua/ukr/show/elena-shulyak-ukraina-edina-svoyu-svobodu-1648218505.html) розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Нині пріоритетами для політсили на рівні обласних партійних організацій є допомога фронту, мешканцям територій, на яких йдуть бойові дії, переселенцям.

«Місцеві організації працюють, у тому числі на тимчасово окупованих територіях України. Наш Юрій Соболевський, голова Херсонської обласної організації, постійно з нами на звʼязку. В умовах окупації він організує гуманітарну допомогу для мешканців області та щоденно ділиться з нами настроями українців Півдня. Вони однозначні, не дивлячись на звіряче поводження окупантів: Херсон – це Україна», – сказала Олена Шуляк.

За її словами, низка партійних офісів в обласних центрах і деяких районних центрах працюють як гуманітарні хаби – збирають, сортують та відправляють допомогу на фронт та у регіони бойових дій. Партійна структура залишається незмінною і дієвою.

Що ж до народних депутатів від «Слуги Народу», то всі вони активно працюють в Україні. Є ті, хто активно долучений до тероборони. Мажоритарники працюють на своїх округах, зокрема в гарячих точках.

«Херсон, Харків, Миколаїв – представники нашої команди разом з людьми, які їх обирали. Вони допомагають з постачанням гуманітарної допомоги, захисту для наших захисників і, звісно, виходять разом з усіма на мітинги, які щоденно по всій країні демонструють окупанту: Україна єдина і свою свободу та території не віддасть нікому і ніколи», – зазначила очільниця партії.

Вона наголосила, що партійне будівництво сьогодні фактично продовжується – адже війна неймовірно згуртовує партійців.

«Сьогодні ми працюємо як єдине ціле: в Україні та поза її межами», – підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy