Нове авто швидкої допомоги отримав Тернопільський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
- 63
Автомобіль передала Тернопільщині Фундація Олени Зеленської від Благодійного центру «King Salman Humanitarian Aid and Relief Centre» (Королівство Саудівська Аравія). Він спроєктований як мобільне відділення інтенсивної терапії.
Оснащений всім необхідним обладнанням, що дозволить лікарям проводити реанімаційні заходи на місці. Зокрема, реанімаційним блоком з апаратом ШВЛ та дефібрилятором.
«Вдячний фельдшерам і лікарям обласного Центру екстреної медичної допомоги, які щодня дбають про здоров’я жителів Тернопільщини. Дякую першій леді України Олені Зеленській та іноземним партнерам. Цей автомобіль допоможе медикам врятувати ще більше життів», – наголосив заступник голови Тернопільської обласної ради від «Слуги Народу» Ігор Сопель.



