Нардеп Володимир Гевко привітав санкаря Андрія Мандзія з історичним результатом на Олімпіаді Мілан–Кортіна 2026
- 13
Санкар із Тернопільщини Андрій Мандзій показав найкращий результат в історії виступів збірної України в чоловічих одномісних санах на зимових Олімпійських іграх Мілан–Кортіна 2026, посівши 12-те місце за підсумками чотирьох заїздів.
Загальний час спортсмена склав 3:34.774. Ще один представник України Антон Дукач фінішував 16-м із результатом 3:35.204.
«Андрій Мандзій приклад сили, наполегливості та віри в результат. Його виступ це не лише спортивне досягнення, а й потужний сигнал усьому світу, що Тернопільщина виховує спортсменів міжнародного рівня. Пишаємось і дякуємо за гідне представлення України», — зазначив голова Тернопільської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Володимир Гевко.