Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Двоє жителів Тернопільщини повернулися додому з російського полону

  • 16
Двоє жителів Тернопільщини повернулися додому з російського полону

За результатами першого у 2026 році обміну полоненими додому з російської неволі повернулися 157 українців, серед яких — двоє жителів Тернопільщини. Це військовослужбовці Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та цивільні.

Воїни, які повернулися, захищали Україну на луганському, донецькому, харківському, запорізькому, херсонському, сумському та київському напрямках. Вік звільнених — від 23 до 63 років.

«Особливо важливо, що вдалося повернути людей, які перебували в полоні ще з 2022 року, а також незаконно засуджених українців. Щиро вітаємо всіх із поверненням та дякуємо за мужність і витримку. Слава Героям України!», — наголосив голова Тернопільської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Володимир Гевко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy