Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тернопільська, Хмельницька та Рівненська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5889
Тернопільська, Хмельницька та Рівненська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракцій «Слуга Народу» обласні ради в різних регіонах України проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Відповідне доручення дала очільниця партії Олена Шуляк.

Тернопільщина: понад 2 млн грн

Відбулася позачергова сесія Тернопільської обласної ради, яку ініціювала депутатська фракція партії «Слуга Народу». Під час сесії депутати підтримали рішення виділити понад 2 млн гривень на комплектування й підтримку батальйонів територіальної оборони в Тернопільській області. Також голова фракції «Слуга Народу» в Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків звернувся до депутатського корпусу із закликом консолідувати зусилля, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора.

«В Україні з 2014 року триває війна, але останнім часом на кордонах нашої держави склалися дуже непрості умови. Росія постійно нагнітає безпекову ситуацію, накопичуючи війська й техніку, проводячи сухопутні й морські маневри поблизу нашої держави. Російська влада погрожує Україні та Європі, висуваючи ультиматуми й вимагаючи так званих “гарантій безпеки” для себе, при цьому абсолютно нехтуючи такими ж правами інших держав. І наша влада, і провідні світові лідери докладають максимум зусиль для того, щоб врегулювати ситуацію політико-дипломатичним шляхом. Свідчення тому – десятки перемовин на найвищому рівні, що відбулися протягом останніх кількох тижнів. Наша держава хоче миру, наша держава хоче сісти за стіл переговорів і вести конструктивний діалог, проте Україна не готова поступатися національними інтересами чи суверенітетом», – йдеться у зверненні.

Голова фракції «Слуга Народу» в Тернопільській обласній раді закликав депутатів повністю підтримати зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України.

«Звертаємося до жителів нашої області/міста й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців. Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу. Українське військо сьогодні найбільш потужне з 2014 року, а коаліція партнерів, які надають нам підтримку, найширша з моменту проголошення незалежності. Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають і далі працювати, не змінювати свій звичний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки – скільки потрібно. Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього. Слава Україні!»,— підсумував Ярослав Захарків.

Хмельниччина: майже 3 млн грн

Депутати Хмельницької обласної ради прийняли програму «Територіальної оборони на 2022-2024 роки» та виділили додаткові кошти з бюджету для реалізації програми та на облаштування сховища.

Голова фракції «Слуга Народу» в Хмельницькій обласній раді Оксана Бочкарьова звернулася до депутатів ради з проханням залишити свої політичні інтереси та продемонструвати свою громадянську позицію.

«Я прошу колег підтримати зазначене звернення до жителів Хмельниччини та відійти від політики і продемонструвати нашу громадянську свідомість, показати суспільству гідний приклад та здатність на монолітне об’єднання в разі зовнішньої загрози, заради незалежності нашої країни!», – зазначила голова фракції «Слуги Народу» в Хмельницькій обласній раді Оксана Бочкарьова.

Депутати обласної ради підтримали збільшення бюджету на суму 2,9 млн гривень для виконання програми «Територіальної оборони Хмельницької області на 2022-2024 роки» та виділили кошти для проведення заходів із забезпечення функціонування сховища № 84001 (закупівля телекомунікаційних пристроїв для організації внутрішнього зв’язку, закупівля та монтаж технологічного обладнання, забезпечення обладнанням для роботи особового складу, ремонт зовнішніх конструктивних елементів споруди).

Рівненщина: 5 млн грн

На позачерговій сесії Рівненської облради, яка була скликана за ініціативи фракції політичної партії «Слуга Народу» спільно з головою ОДА Віталієм Ковалем, депутати підтримали виділення коштів на організацію територіальної оборони.

З обласного бюджету виділили 5 млн грн на реалізацію програми розбудови територіальної оборони, облаштування кімнат зберігання зброї та документів з обмеженим доступом для військових частин.

«За» проголосували 53 депутати.

Також голова фракції «Слуги Народу» Андрій Карауш виступив зі зверненням до жителів усієї області щодо безпекової ситуації в регіоні. Він закликав не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Також депутат закликав усіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові та вступати до їхніх лав.

«Водночас громадяни мають і далі працювати, не змінювати свій звичний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки – скільки потрібно», – наголосив Андрій Карауш.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy