Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тернопільщина має стати «першою крафтовою областю» – Олександр Корнієнко

  • 14077
Тернопільщина має стати «першою крафтовою областю» – Олександр Корнієнко

Тернопільська область ідеально підходить для виробництва крафтових органічних продуктів, і саме це варто зробити туристичною «фішкою» регіону.

Таку думку висловив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на круглому столі «Туристичне Тернопілля – синергія держави та громад», який відбувся у Збаразькому замку.

«Кожен регіон має свою специфіку, і цю специфіку потрібно навчитись використовувати. На Тернопільщині не так багато промислових підприємств, але вона може ефективно використати світовий тренд на «еко» та «органік». Перша крафтова область – це дуже класна ідея», – сказав він.

Корнієнко навів приклад США, де кожен штат та кожне містечко береже свою унікальну історію.

«Кожна область України також має шукати свої сенси. З маленьких історій складається велика історія країни», – додав голова партії.

Голова державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) Мар’яна Олеськів закликала громади об’єднувати зусилля для залучення туристів.

«На туристичному ринку дуже важко «продавати» одну громаду чи одне місто. Набагато ефективніше, коли громади об’єднуються і створюють спільний продукт, цікавий туристам», – сказала вона.

В якості прикладу Мар’яна Олеськів навела громади, розташовані вздовж Дністровського каньйону, які підписали меморандум про співпрацю.

На круглому столі були представлені крафтові виробники Тернопільської області, зокрема, Козівська реміснича броварня, виноробня Father’s Wine, равликова ферма «Дідо Джозеф», «Копичинецькі ковбаси», а також путівник по крафтових локаціях України «Дороги гурманів».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy