Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Термомодернізація забезпечить економічну спроможність громад – Олена Шуляк

  • 8378
Термомодернізація забезпечить економічну спроможність громад – Олена Шуляк

Ініційована Президентом програма термомодернізації країни забезпечить економічний розвиток громад та підвищить добробут їхніх мешканців. Про це заявила очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Вже наступного року завдяки термомодернізації витрати українців на опалення суттєво зменшаться, громади стануть спроможнішими та отримають додатковий стимул для економічного розвитку», – сказала лідерка «Слуги Народу».

За її словами, наступного опалювального сезону майже 700 тис. родин по всій країні сплачуватимуть за тепло у модернізованих помешканнях на 30-50% менше.

«До того ж ця програма, за попередніми прогнозами, створить близько 170 тис. нових робочих місць, а це означає зменшення рівня безробіття у громадах та додаткові надходження від податків у місцеві бюджети», – повідомила Шуляк.

Очільниця «Слуги Народу» наголосила, що термомодернізація створить комфортні умови життя для мешканців багатоквартирних будинків та стане передумовою справжньої енергонезалежності країни.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад анонсував старт програми термомодернізації житла. У 2022 році планують модернізувати 5 тис. будинків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy