Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Текст змін до Конституції в частині децентралізації оприлюднять наступного пленарного тижня – Олександр Корнієнко

  • 4918
Текст змін до Конституції в частині децентралізації оприлюднять наступного пленарного тижня – Олександр Корнієнко

Текст змін до Конституції в частині децентралізації опублікують наступного пленарного тижня. Згодом його винесуть на публічне обговорення.

Про це повідомив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко під час зустрічі з керівником Департаменту демократії і врядування Генерального директорату-ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи Даніелем Попеску.

«Позапарламентське обговорення тексту змін до Конституції тривало 2 роки. Ми узгодили ключові позиції зі стейкхолдерами, асоціаціями місцевого самоврядування. Наступного пленарного тижня очікуємо на публікацію проєкту змін до Основного закону. Далі розпочнемо його публічне обговорення», – сказав він.

Олександр Корнієнко додав, що наступного тижня також буде організована робоча група, яка надалі працюватиме з текстом змін до Конституції. Її створять на базі Комітету з питань правової політики та Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування.

«Верховна Рада завжди буде місцем, де місцеве самоврядування і держава можуть порозумітися, дійти до спільних позицій у вигляді законів. Ми завжди будемо на боці людей, а отже – на боці місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування у свою чергу також має бути на боці людей. Тоді ми будемо разом працювати для української держави», – наголосив перший заступник голови парламенту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy