Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарифи залишаться стабільними – Денис Шмигаль

  • 22767
Тарифи залишаться стабільними – Денис Шмигаль

Підготовка до опалювального сезону на фінішній прямій, тарифи не зміняться, а на електрику навіть зменшаться. Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«У підземних сховищах вже є 18,8 млрд кубів газу. Для прикладу, у цей період у 2017 і 2018 роках цей обсяг ледь перевищував 16 млрд кубометрів. Коштів для подальшої закупівлі газу достатньо, тарифи будуть залишатися стабільними, а програму субсидій ми збільшуємо. Також, починаючи з 1 жовтня, тариф на електроенергію для 80% сімей буде знижено до 1,44 грн за кВт/год», – повідомив прем’єр.

За його словами, місцева влада має включити опалення, коли середньодобова температура впаде нижче 8 градусів та зберігатиметься протягом 3 днів.

Міністр енергетики Герман Галущенко засвідчив, що для стабільного проходження опалювального сезону обсяг газу у підземних сховищах збільшать.

«Плануємо на початок сезону збільшити запаси до 19,2 млрд кубів газу, що дасть можливість спокійно пройти опалювальний сезон. Також на АЕС працюватимуть 14 енергоблоків з 15, щоб забезпечити безперебійне електропостачання», – заявив міністр.

За словами міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, сьогодні забезпечені всі передумови для старту та стабільного проходження опалювального сезону.

«Працює міжвідомча робоча група з підготовки об’єктів ЖКГ до опалювального сезону. Вже підготовлено понад 150 тис. будинків – близько 99% від загальної готовності та такий же відсоток навчальних, медичних і культурних закладів. Уряд створив всі передумови для своєчасного та безперебійного проходження опалювального сезону», – запевнив міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy