Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарифи на тепло формуватиме місцева влада – Олександр Корнієнко

  • 9558
Тарифи на тепло формуватиме місцева влада – Олександр Корнієнко

Завдяки реформі децентралізації місцева влада отримала більше ресурсів і повноважень, зокрема й можливість формувати тарифи на тепло. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Зараз ціна стабільна. Для теплокомуненерго – 7,42 грн за кубометр, і цього цілком достатньо, щоб не підвищувати тарифи на тепло для людей. А чи зростатиме ціна, залежить від місцевих очільників кожного окремого міста. Це вже питання до їхніх господарських навичок», – сказав Корнієнко.

За його словами, на відміну від минулої зими, місцева влада отримала повноваження формувати окремі тарифи на тепло для різних категорій споживачів – бюджетних установ, населення, промисловості. Це дозволяє зберегти чинний тариф на тепло для населення і не підвищувати його.

«У місцевої влади зараз є достатньо повноважень і можливостей, щоб регулювати ціну на тепло. Завдяки децентралізації місцеві бюджети відчутно зросли, тому вартість опалення для населення – це особиста відповідальність місцевого керівництва. А ми як центральна влада будемо допомагати», – заявив очільник «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy