Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарас Тарасенко: Ветеранів необхідно активно залучати до реабілітації поранених військовослужбовців

  • 46
Тарас Тарасенко: Ветеранів необхідно активно залучати до реабілітації поранених військовослужбовців

На сьогодні понад 95% українців, яким необхідна реабілітація, – це люди з бойовими травмами: військові та цивільні, постраждалі внаслідок ворожих ракетних ударів. Тому Україна вкрай потребує фахових спеціалістів з будь-яких видів реабілітації.

На цьому наголосив народний депутат від «Слуги народу», член Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Тарас Тарасенко.

«Наразі в медичних закладах України створено 9 000 реабілітаційних ліжок. Додатково є тисячі реабілітаційних ліжок у медзакладах військової медицини. Але жодне з цих ліжок не буде ефективним без фахового лікаря та мультидисциплінарної команди. Тому сьогодні надважливо формувати нові підходи до надання реабілітаційної допомоги військовослужбовцям», – акцентував Тарас Тарасенко.

Він наголосив на важливості залучення ветеранів до реабілітації поранених військовослужбовців. 

«Протезовані ветерани мають своїм прикладом показувати та вчити побратимів справлятися зі складними життєвими обставинами. Звернувся до Міністерства оборони з відповідним листом, аби ветерани з ампутаціями та іншими пораненнями після реабілітації залишалися на військовій службі та допомагали іншим військовослужбовцям відновлюватись», – повідомив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy