Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарас Тарасенко: В Україні має бути створена розгалужена система центрів фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів

  • 50
Тарас Тарасенко: В Україні має бути створена розгалужена система центрів фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів

Гострий реабілітаційний період військових є довготривалим і згідно з пакетами Національної служби здоров’я України може становити від 21 до 168 днів, які оплачуються державою. Про це розповів народний депутат від «Слуги народу», член профільного парламентського комітету Тарас Тарасенко.

«Військовим, які перебувають у медзакладах Національної гвардії або Міністерства оборони, НСЗУ не оплачує реабілітаційний період. Крім того, він може бути більш тривалим», – зауважив парламентар.

Тому, зазначив він, у Верховній Раді триває робота над запуском більш тривалої реабілітації ветеранів.

«168 днів інколи недостатньо для повноцінної реабілітації та виконання індивідуального реабілітаційного плану і досягнення цілей, які ставить перед собою людина для відновлення рухливості. Військові, які повертаються у свої маленькі громади, не можуть продовжити реабілітацію і в подальшому змушені повернутися до системи охорони здоров’я», – наголосив Тарас Тарасенко.

За його словами, наразі триває робота над створенням системи фізкультурно-спортивної реабілітації в Україні.

«Ми розрахували, що приблизно 140 таких центрів на рівні районів потрібно для того, щоб забезпечити постійний доступ ветеранів і військових, які є пораненими і перебувають у відпустці. Саме фізичні терапевти мають турбуватись про їхнє фізичне здоров’я і консультувати щодо підтримки здоров’я. Бо мети можна досягати, але для деяких цілей потрібна довготривала перспектива», – резюмував Тарас Тарасенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy