Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарас Тарасенко про законодавчі ініціативи щодо захисту прав ветеранів

  • 81
Тарас Тарасенко про законодавчі ініціативи щодо захисту прав ветеранів

З метою поліпшення ситуації із захистом прав ветеранів Комітет ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів напрацював низку законодавчих ініціатив. Про них розповів народний депутат від «Слуги народу», член профільного комітету Тарас Тарасенко під час презентації дослідження Українського ветеранського фонду «Перекваліфікація та працевлаштування ветеранів. Виклики та можливості».

«Є законопроєкт № 5344, який передбачає зміну умов для роботодавців, щоб працевлаштовувати осіб з інвалідністю. Інший законопроєкт №10258, який є в комітеті, – про ветеранське підприємництво. Очікуємо, що його буде подано на розгляд в сесійній залі», – повідомив Тарас Тарасенко.

За його словами, ще один законопроєкт № 11348, нещодавно зареєстрований, був розроблений як реакція на порушення трудових прав ветеранів.

«Законопроєкт передбачає, щоб на період військової служби автоматично продовжувався строк трудового контракту. Адже, якщо такий договір є – це гарантія працевлаштування ветерана. На рівні Мінветеранів має бути програма підтримки, що консультуватиме бізнес, як працювати з ветеранами», – зазначив Тарас Тарасенко. 

Крім того, народний депутат звернув увагу на необхідність формування зручних електронних сервісів за зразком США і залучати для цього усі ресурси: як Мініветеранів, так і Державну службу зайнятості.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy