Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарас Мельничук: За 49 пленарних днів Рада розглянула 975 законопроєктів, з яких урядових 33% в першому читанні і 22% в цілому

  • 286
Тарас Мельничук: За 49 пленарних днів Рада розглянула 975 законопроєктів, з яких урядових 33% в першому читанні і 22% в цілому

Цьогорічні результати роботи парламенту з розгляду та ухвалення законопроєктів є одними з найкращих за весь час Незалежності.

Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«За 49 пленарних днів Верховна Рада прийняла за основу 87 законопроєктів та ухвалила в цілому ще 399. За кількісними показниками роботи парламенту в розрізі прийнятих в першому читанні та в цілому законопроєктів це один з найкращих результатів за весь час Незалежності України», – запевнив він.

Постійний представник уряду в ВРУ додав, що загалом за рік парламент розглянув 975 законопроєктів. Серед них значну частину становили законодавчі ініціативи уряду.

«Верховна Рада розглянула 173 урядових законопроєкти й прийняла за основу 29 з них – це 33% від всіх розглянутих проєктів. В цілому народні депутати ухвалили 89 законопроєктів, або 22% від загальної кількості», – констатував Тарас Мельничук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy